1 Günde ZAYIFLATAN Soğuk Çay - 3 Kilo Ver! (%100 Doğal)

1 günde 3 kilo verebilirsiniz! Hızlı bir şekilde daha zayıf, daha fit görünmek istiyorsanız ZAYIFLATAN SOĞUK ÇAY tarifini kaçırmayın!
ABONE OL ► http://goo.gl/wEaz1P

► ONLINE DİYET VE BESLENME DANIŞMANLIĞI : https://goo.gl/UXAKcw

►Bu videoda neler var?

Hızlı ve kolay kilo vermek istiyoruz. Diyete başlıyoruz, hızlı bir şekilde sonuç göremeyince motivasyonumuzu kaybediyoruz ve diyete devam edemiyoruz.

Fazla kilolarımızdan kurtulmak, hızlı bir şekilde yağ yakmak ve daha fit, zayıf, güzel bir vücuda sahip olmak istiyoruz. Peki tüm bu hayallerimize kavuşmamızı kolaylaştıracak, zayıflatan bir içecek var mı?

Evet var! Videoda tarifini verdiğim ZAYIFLATAN SOĞUK ÇAY ile bir günde daha zayıf ve fit bir görünüme kavuşacaksınız!

Modern hayatta işlenmiş, paketlenmiş gıdalardan çok fazla tüketiyoruz. Bu tür besinler, yüksek sodyum içeriklerinden dolayı vücudumuzun fazla su tutmasına sebep oluyor. Tutulan bu fazla ödemler de olduğumuzdan daha şişman ve kilolu görünmemize sebep oluyor. Bunun yanında şişkinlik, hazımsızlık gibi problemler de aynı şekilde şişman ve kilolu görünmemizin sebeplerinden biri.
Videoda anlattığım ZAYIFLATAN SOĞUK ÇAY; bir nevi detoks içeceği görevi görerek hem vücudunuzdaki fazla ödemlerin atılmasına, hem de sindirim sisteminize yardımcı olarak çok hızlı bir şekilde daha zayıf görünmenizi sağlayacak
(Verilecek kilo miktarı mevcut fiziksel durumunuza, beslenme alışkanlıklarınıza ve vücudunuzdaki ödem miktarına göre değişecektir. Ortalama 1-3 kilo arası verebilirsiniz.)

NOT 1: Tansiyon düşüklüğü olanlara videodaki tarif önerilmez. Herhangi bir sağlık sorununuz varsa lütfen doktorunuza danışın.

NOT 2: Gün içinde yalnızca bu içeceği değil, normal su içmeye de devam etmelisiniz.

NOT 3: Bu içeceği başlı başlına bir diyet olarak görmeyin. Sağlıklı bir şekilde zayıflamak için, size özel hazırlanmış bir beslenme planıyla beraber uygulayın.

Hızlı bir şekilde daha fit ve zayıf görünüme kavuştuktan sonra, bu görünümü sürdürebilmek için uymanız gereken kurallara değindiğim "1 Haftada 5 Kilo Nasıl Verilir?" isimli videomu izlemeyi unutmayın! Video linkini aşağıda bulabilirsiniz.

Diğer Videolarımız:

► 1 HAFTADA 5 KİLO NASIL VERİLİR?

https://youtu.be/SkcX0m5yVqw

► DİYET CİPS TARİFİ! (ÇITIR ÇITIR) SAĞLIKLI ATIŞTIRMALIK

https://youtu.be/L5d9ogzHyH8

► 21 Günde BACAK ve KALÇA İnceltme - Sıkılaştırma Rehberi

https://youtu.be/fTtj7dWbUFU

FitYemek'i diğer sosyal medya hesaplarından da takip edebilirsiniz!
WEBSITE ►www.fityemek.com
INSTAGRAM ► @fityemek , @emregkgz

Sponsorluk & İşbirliği için ► emre@fityemek.com

🎧 Luvly - Joakim Karud
🎧 Music provided by Monstercat:
MYLK - Sleepy
https://youtube.com/monstercat
https://youtube.com/monstercatinstinct

Kilo vermek, almak, kas yapmak ve yağ yakmak. Bunların hepsinin yolu beslenmeden geçer. Güzel bir vücuda sahip olmanız için size yönelik yemek, tatlı tariflerini FitYemek'de bulabilirsiniz. Vücut geliştirmenin yüzde 60-70 i beslenmedir lafı söylentiden ibaret değildir. Peki neyi nasıl hazırlayıp, ne zaman tüketeceksiniz, nasıl sağlıklı beslenilir? İşte bu noktada devreye FitYemek girmektedir. Sağlıklı beslenme için sağlıklı yemek tariflerini en lezzetli yolda FitYemek'te bulabilirsiniz. Şimdiden hepinize afiyet olsun. Fit yemek tarifleri için takipte kalın ► http://goo.gl/wEaz1P