"Protein Tozunu BIRAK!" demişler! (Yeni Araştırma)

Yeni yayınlanan bir makalede PROTEİN TOZU kullanmayı bırakmamız gerektiği yazılmış, referans olarak da bilimsel bir çalışma gösterilmiş. Gelin ne yapmamız gerektiğine bir bakalım.
ABONE OL ► http://goo.gl/wEaz1P

► ONLINE DİYET VE BESLENME DANIŞMANLIĞI : https://goo.gl/UXAKcw

►Bu videoda neler var?

"Stop drinking protein shakes!", yani "protein karışımı içmeyi bırak!" başlığıyla yayınlanan bir yazıda; protein shake içmenin kilo almamıza, psikolojimizin olumsuz etkilenmesine ve ömrümüzün kısalmasına sebep olabileceğinden bahsedilmiş. Kaynak olarak da yakın zamanda yapılmış bilimsel bir çalışma gösterilmiş.

Bu yazı, popüler bir websitesinde yayınlandığı için oldukça ses getirdi ve bana da bu yazı hakkındaki görüşlerimi soran birçok takipçim oldu.

Bu videoda sizlere önce yazılan makaleyi, daha sonra yapılan bilimsel çalışmanın sonuçlarını özetleyerek ne yapmamız gerektiğinden bahsettim.

Videoyu izlediğinizde ek olarak; hiperfaji, fazla bcaa tüketimi ve amino asit dengesizliği hakkında da bilgiler edinmiş olacaksınız.

Zayıflamak istiyorsanız "1 Haftada 5 Kilo Nasıl Verilir?" isimli videomu izlemeyi unutmayın! Video linkini aşağıda bulabilirsiniz.

Diğer Videolarımız:

► 1 HAFTADA 5 KİLO NASIL VERİLİR?

https://youtu.be/SkcX0m5yVqw

► DİYET CİPS TARİFİ! (ÇITIR ÇITIR) SAĞLIKLI ATIŞTIRMALIK

https://youtu.be/L5d9ogzHyH8

► 21 Günde BACAK ve KALÇA İnceltme - Sıkılaştırma Rehberi

https://youtu.be/fTtj7dWbUFU

► REFERANSLAR

İlgili yazı: https://www.dailymail.co.uk/health/article-6977287/Protein-shakes-lead-weight-gain-depression-shorter-life-spans-study-suggests.html

İlgili araştırma: https://www.nature.com/articles/s42255-019-0059-2

FitYemek'i diğer sosyal medya hesaplarından da takip edebilirsiniz!
WEBSITE ►www.fityemek.com
INSTAGRAM ► @fityemek , @emregkgz

Sponsorluk & İşbirliği için ► emre@fityemek.com

🎧 https://soundcloud.com/lakeyinspired
🎧 Luvly - Joakim Karud
🎧 Ryan Little - sunkissed

#fityemek #diyet #beslenme

Kilo vermek, almak, kas yapmak ve yağ yakmak. Bunların hepsinin yolu beslenmeden geçer. Güzel bir vücuda sahip olmanız için size yönelik yemek, tatlı tariflerini FitYemek'de bulabilirsiniz. Vücut geliştirmenin yüzde 60-70 i beslenmedir lafı söylentiden ibaret değildir. Peki neyi nasıl hazırlayıp, ne zaman tüketeceksiniz, nasıl sağlıklı beslenilir? İşte bu noktada devreye Fit Yemek girmektedir. Sağlıklı beslenme için sağlıklı yemek tariflerini en lezzetli yolda FitYemek'de bulabilirsiniz. Şimdiden hepinize afiyet olsun. Fit yemek tarifleri için takipte kalın ► http://goo.gl/wEaz1P